Rocznik ‘85, graficzka, ilustratorka, absolwentka Grafiki na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Laureatka konkursu COW International Design Festival na Ukrainie, uczestniczka 23-ego Międzynarodowego Biennale Plakatu w Wilanowie.

Na co dzień współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i instytucjami kultury na terenie trójmiasta, min. z CSW Łaźnią, Gdańską Galerią Miejską, Bałtycką  Agencją Artystyczną.
Posiadam doświadczenie w projektowaniu opraw graficznych do wydarzeń kulturalnych, festiwali i koncertów. Od dwóch lat we współpracy z Agencją Artystyczną BART odpowiadam za oprawę wizualną Sopockiej Majówki. Miałam przyjemność projektować również materiały reklamowe do takich wydarzeń jak koncert Tomasza Stańko w Operze Leśnej czy SpaceFest Festiwal.
Moją mocną stroną są również projekty skierowane do młodszych odbiorców, plakaty, ilustracje do warsztatów i wydarzeń dla dzieci. Od dwóch lat we współpracy z kolektywem Dwie Ole oraz Gdańską Galerią Miejską odpowiadam za oprawę graficzną projektu kulturalno edukacyjnego GRASS’owanie.

Bardzo chętnie nawiążę z Tobą współpracę :)


Zapraszam też na moją stronę na -> facebooku <-Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x