Projektantka graficzna, ilustratorka, absolwentka Wydziału Grafiki Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Laureatka konkursu COW International Design Festival na Ukrainie, uczestniczka 23-ego Międzynarodowego Biennale Plakatu w Wilanowie.

Na co dzień współpracuję zdalnie z
instytucjami, agencjami kreatywnymi oraz klientami indywidualnymi. Posiadam duże doświadczenie w projektowaniu kompleksowych identyfikacji wizualnych do wydarzeń, projektów kulturalnych oraz ilustracji do publikacji czy projektów edukacyjnych.

Lubię różnorodność i nowe wyzwania. Pracując w kilku technikach - od rysunków odręcznych, przez kolaż, do grafiki wektorowej - zachowuję swój określony styl.
Moje projekty są funkcjonalne, nie tylko atrakcyjne wizualnie. Potrafię dopasować środki wyrazu tak, aby jak najlepiej odzwierciedlały idee danego projektu - od oszczędnych, prostych elementów do bogatych i przykuwających uwagę form graficznych. Komunikacja ze mną jest sprawna, pracuję szybko i z osobistym zaangażowaniem oraz pasją.


Zapraszam również do mojego portfolio na Behance


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x