Rocznik ‘85, graficzka, ilustratorka, absolwentka Grafiki na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Laureatka konkursu COW International Design Festival na Ukrainie, uczestniczka 23-ego Międzynarodowego Biennale Plakatu w Wilanowie.

Na co dzień jako freelancer współpracuję z klientami indywidualnymi, instytucjami kultury, magazynami, oraz agencjami kreatywnymi. Posiadam doświadczenie w projektowaniu identyfikacji wizualnych do wydarzeń, festiwali i koncertów. Moją mocną stroną są plakaty oraz ilustracje do projektów kulturalnych, edukacyjnych i publikacji.

Lubię różnorodność i nowe wyzwania. Pracując w kilku technikach - od rysunków odręcznych, przez kolaż, do grafiki wektorowej - zachowuję swój określony styl. Obserwuję trendy, ale lubię wybiegać też poza to, co modne, proponując nowe rozwiązania. Moje projekty są funkcjonalne, nie tylko atrakcyjne wizualnie. Komunikacja ze mną jest sprawna, pracuję szybko i z osobistym zaangażowaniem oraz pasją.


Bardzo chętnie nawiążę z Tobą współpracę :)


Zapraszam też na facebooka

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x